O firmie

O nas

Veris Logistics powstało z synergii doświadczeń, które wynieśliśmy z branży TSL.

Zaciekawienie światem, przyjaźń oraz chęć zaoferowania klientom oferty najwyższej jakości zaowocowały powstaniem w 2020 roku firmy opartej na wyznawanych przez nas wartościach.

Zaufało nam już ponad pół tysiąca klientów, których liczba nieustannie rośnie. Co miesiąc z sukcesami realizujemy ponad 800 zleceń, które cechuje profesjonalizm, kompleksowość oraz skuteczność.

Solidność
Solidność

Podstawą naszej pracy jest solidność. Każde zlecenie jest dla nas ważne. Do każdego podchodzimy z poświęceniem i uwagą, aby było zrealizowane najlepiej, jak to możliwe. Dzięki temu nasi Partnerzy mogą być pewni powierzonych nam zadań, które zrealizowane będą na czas.

Zaufanie
Zaufanie

Zaufanie stanowi fundament naszych relacji, które oparte są na otwartości, uczciwości i wzajemności. To dzięki tym cechom możemy realizować zadania na najwyższym poziomie. O naszych klientów dbamy tak, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani.

Wiedza
Wiedza

Dzięki eksperckiej wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem w branży TSL i posiadanym umiejętnościom potrafimy realizować najbardziej skomplikowane projekty logistyczne.

Ludzie
Ludzie

Za każdym, nawet najmniejszym zadaniem stoją ludzie. To oni są siłą Veris Logistics i tworzą kręgosłup wewnętrznej tożsamości naszej firmy. Jesteśmy zgraną drużyną. Zespołowa praca oparta na wzajemnym szacunku stanowi gwarancję sukcesu dla naszych partnerów biznesowych.

Czym się zajmujemy

Jesteśmy operatorem logistycznym oferującym klientom różnych branż pełną gamę rozwiązań.

Transport produktów drogą lotniczą, lądową, kolejową, morską oraz intermodalną. Zajmujemy się przewozem towarów sypkich, niebezpiecznych, wartościowych oraz ponadnormatywnych.

Granice nie stanowią dla nas wyzwania. Obsługujemy dowolne relacje krajowe i międzynarodowe.
Świadczymy usługi klientom o zróżnicowanej skali potrzeb – zarówno dużym firmom i korporacjom, jak i małym przedsiębiorstwom. Tworzymy ofertę skrojoną na miarę wymagań.

Misja

Cały świat w zasięgu ręki – z pasją, niezawodnie i na czas.

Tworząc Veris Logistics, naszym celem było umożliwienie każdemu, niezależnie od miejsca i wielkości firmy, dostępu do usług logistycznych na najwyższym poziomie. Zbliżamy świat – dzięki nam ludzie i towary znajdują się szybciej.

Naszą pracę wykonujemy z pasją, czego efektem jest wysoka jakość usług i satysfakcja klientów. Veris Logistics zbudowaliśmy na przyjaźni, dlatego tworzymy zespół oparty na szacunku i uczciwości, co przekuwa się na sukcesy w działaniu. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i elastyczni w działaniu.

Nasze usługi realizujemy niezawodnie. Dzięki bogatej wiedzy merytorycznej i branżowemu doświadczeniu gwarantujemy bezpieczeństwo i pewność realizacji. Liczy się dla nas spokój klientów oraz zaufanie, jakim nas darzą.

Szukając optymalnych i nieszablonowych rozwiązań, staramy się patrzeć szeroko i sięgać za horyzont. Myślimy strategicznie, do przodu, aby zawsze być na czas.

Gdynia
E-mail: office@vrls.pl
Tel: +48 510 114 217

ul. Plac Kaszubski 8/506
Gdynia 81-350
Poniedziałek—Piątek: 08:00-18:00 Kontakt